Топ найбільш незвичайних місць на Землі

Необов’язково досконально вивчати всі простори Всесвіту в надії дістати незвичайні знімки галактичних пейзажів або відчути додаткові враження від їх незвичайності. Адже і на території нашої планети існує безліч незвичайних і неймовірних місць, побувавши на яких можна відчути себе, як на іншій планеті. Наявність таких багатовікових земних явищ як виверження вулкана, порив вітрів, джерел води і сталість сонячних променів створюють такий природний феномен після себе, що можна тільки здивуватися величчю навколишнього світу і природи. Вы з легкiсттю можите авиабилеты купить в будьякому з цих напрямкiв на сайтi avia.proizd.ua
Кам’яний Ліс в Китаї
Кам’яний ліс Китаю виник в результаті багатовікового впливу вітру, морськими затоками тріщин, а також утворенням ущелин, що в сукупності призвело до утворення приголомшливих скель. Кам’яний Ліс в Китаї Кам’яний Ліс в Китаї Крім них в кам’яному лісі знаходиться наскільки печер і озер. За рахунок своєї незвичайності ці місця породили безлічі легенд і проведення ритуальних обрядів, крім них щорічно у другій половині червня в цих місцях проводять барвистий карнавал з факелів. Озеро Уюні Озеро Уюні, що знаходиться в Болівії, відрізняється від всіх інших своєю бездоганно рівною поверхнею, яка дозволяє дзеркально чітко відображати небо і прямі лінії горизонту.
Озеро Уюні в Болівії
Озеро Уюні, Болівія Тим самим, створюючи ефект паралельного світу, надаючи всім елементам незвично красивий силует. Стежка велетнів «Дорогу гігантів» в Великобританії ще називають «Стежкою велетня», яка являє собою дорогу з сорока тисяч базальтових колон, формувалася вона шляхом виверження стародавнього вулкана. Ця стежка знаходиться поблизу міста Бушлімс в Північній Ірландії. Стежка велетнів в Великобританії Стежка велетнів в Великобританії Варто відзначити, що колони мають дивовижний вид круглої і восьмикутної форми різних розмірів. Стежка створює ефект тротуарної плитки або бруківки, яка була викладена самою природою, починаючи з самого підніжжя гори і переходячи до витоків води. Один тільки вид цієї стежки здатний зачарувати будь-якого туриста.
Долина Смерті
Один з найбільш незвичайних і містичних місць на планеті — національний парк «Долина Смерті». Знаходиться на прикордонній території штатів Невада і Каліфорнії в США. У доісторичні часи територія парку була дном моря, яке в наші дні перетворилося в високі скелясті форми, піщані дюни, в величезні булижники і сітку солей, нагадуючи шестикутники.
Долина Смерті в Америці Долина Смерті в США Але найголовнішою загадкою цієї долини є «рухомі камені», феномен яких полягає в здатності самостійно пересуватися по всьому периметру долини, залишаючи за собою слід. На сьогоднішній день даний феномен не був розкритий вченими, які працюють в пошуках відповіді, куди і навіщо пересуваються ці камені.
Сухі долини
Сухі долини Антарктиди — одне з найбільш незвичайних місць на Планеті. На цих територіях ось уже понад два мільйони років не було ні краплі дощу. Загальна площа долини становить близько 8000 квадратних кілометрів вільної території від покритого льоду. Сухі долини в Антарктиді Сухі долини Антарктиди Швидкість вітру в долині досягає 320 км / год, від такого сильного пориву вся волога випаровується. Умови природи цієї долини аналогічні умовам на Марсі, що постійно привертає інтерес вчених.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Разработан и поддерживается Websitefabrika.com